Propozice

Hruška cup17. března 2019
Pořadatel:SK Žabovřesky Brno a Hruška team
Centrum závodu:POZOR:ZŠ, Brno, Vedlejší, na mapě
Doprava:Trolejbusem 25 na zastávku Pod Nemocnicí, poté pěšky.
Přihlášky: Do čtvrtka 14. 3. 2019, 23:00. Po tomto termínu na místě, dráž.
Ražení:Sportident Air, nezapomeňte si svůj čip, půjčování čipů na místě v omezeném množství a pouze verze 5 a 8!
Startovné:Na internetu 40,-Kč, na místě 60,-Kč
Mapa:Osová (1 : 4 000, ekvidistance 2,5 m), mapoval Jan Zháňal, Jáchym Coufal, Barbora Zháňalová, stav leden 2018 a část jaro 2014.
Výměna mapy:Je přichystána stejně jako minule: Obě mapy jsou natištěny na 1 papíře a po doběhu na poslední kontrolu se jen přesouváte do místa startu na druhém výřezu.
Start:od 14:00, tratě H a D, ZV intervalově, HDD kdykoliv.
Vzdálenost na start: 1000m, po modrobílých fáborkách.
Cíl:1100m, cesta vede přes start, kde si můžete odložit své bundy.
Tratě:4 tratě: H (muži), D (ženy), ZV (žáci 11-14 let a veteráni od 50 let) a HDD (děti do 10 let). Předpokládaný čas vítěze na všech tratích je do 15 min.
Terén:Městská zástavba (sídliště) a park, doporučujeme špuntové boty.
Upozornění:Upozorňujeme závodníky, aby si nastudovali oblast zastávky Osová - je zakázáno přebíhat hlavní silnici Osová. V místě přerušení šrafů je podchod, který můžete využít. Ale ani v přerušení šrafů nesmíte jít přes silnici. To znamená jednoduché: přes silnici spodem ANO vrchem NE.
Vyhlášení: První 3 závodníci na tratích H, D. 3 žáci a 3 žákyně v ZV. 3 děti v HDD.
Informace pro neorienťáky: Na závod se přihlaste kliknutím na volbu „Přihlášky“, kde zaškrtněte možnost „nejsem registrován“ a „nemám čip“. Jakmile přijdete na místo konání závodu, nahlaste se pořadateli, který vám vydá čip. Ten vám také řekne, kdy startujete a přidělí vám zkušeného orienťáka, který vás provede. Celý závod se odehrává v prostoru městské zástavby, takže není možné se nenávratně ztratit. Chcete-li se dozvědět, co to vlastně orientační běh je, klikněte na tento odkaz.
Kontakt, informace:Jan Zháňal, jan_zhanal@centrum.cz